VIDEO Ernest, despre iubire si tradare! Vedeta TV se insoara la vara: „Mi-am dat seama ca e aleasa mea cand am fost despartit de ea”

Showbiz
VIDEO Ernest, despre iubire si tradare! Vedeta TV se insoara la vara: "Mi-am dat seama ca e aleasa mea cand am fost despartit de ea"

Invitat la emisiunea Cancan TV, vedeta de televiziune a vorbit despre dragoste si tradare, in contextul in care el prezinta „Ochii din umbra”, de la Kanal D.

„Dragostea a trecut intr-un plan secund. Romantismul a trecut, conteaza doar sexul”, a declarat Ernest, care urmeaza sa se casatoreasca.

„Nu imi e teama ca viitoarea mea nevasta o sa ma insele. Nu poti sa traiesti o teama ca aceasta. Nu poti sa pornesti la drum cu un astfel de gand”, a mai spus Ernest la Cancan TV.

„Cu totii am trecut prin chestia asta cu inselatul. Am trecut si eu prin asta. Se intampla pe vremea dinainte de Big Brother. Relatia se racise si am pus niste intrebari si am aflat”, a mai spus acesta.

Ernest a spus ca va face nunta anul acesta, dar nu a vrut sa dezvaluie data exacta.

„Nu vreau sa fac din nunta mea ceva public. O sa fie invitati mai multi prieteni vechi, care nu sunt obisnuiti cu camerele de filmare”, a spus acesta.

„Mi-am dat seama ca este aleasa mea in momentul in care nu am avut-o langa mine. Ne-am dat seama amandoi ca suntem prea plini de orgoliu si a fost ca o lectie pentru noi. Am fost despartiti 8 luni, aproape un an, si atunci am realizat ca e aleasa mea”, a precizat Ernest.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video