Acasă » Știri » Smiley este singur, dar nu este disponibil: „Nu am în plan să fiu cu cineva”

Smiley este singur, dar nu este disponibil: „Nu am în plan să fiu cu cineva”

De: Cancan 04/12/2012 | 19:23
Smiley este singur, dar nu este disponibil: Nu am în plan să fiu cu cineva

 

 

Smiley a dezvăluit că nu mai are timp de iubit de când s-a despărţit de Laura Cosoi.

Invitat la Happy Hour, el a declarat că este singur şi că intenţionează să rămână aşa o perioadă.

Smiley n-are iubită. Eu sunt singur. Îmi doresc să fiu singur. Dar văd că alţii nu vor să fiu singur. Nu am timp deocamdată. Nu am în plan să fiu cu cineva, dar nici nu mă opun. Dacă e să vină, să vină„, a spus Smiley.

 

Cătălin Măruţă i-a aruncat însă săgeata otrăvită: „Lumea e curioasă cu cine e Smiley fiindcă Laura e cu cineva”.

„Păi, foarte bine. Asta a fost aşa….„, a spus Smiley.
 

Viorela Precupaş

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video