Acasă » Trending » Fetele s-au ferit de mare, de aglomeraţie, şi au plecat în deltă. S-au pozat pe vaporul de croazieră, iar când au văzut ce era în spate, au plâns

Fetele s-au ferit de mare, de aglomeraţie, şi au plecat în deltă. S-au pozat pe vaporul de croazieră, iar când au văzut ce era în spate, au plâns

De: Cancan 27/08/2021 | 13:13
Fetele s-au ferit de mare, de aglomeraţie, şi au plecat în deltă. S-au pozat pe vaporul de croazieră, iar când au văzut ce era în spate, au plâns

Două tinere au preferat să evite staţiunile de la mare, aglomeraţia şi pericolul de îmbolnăvire pe care îl prespun litoralul. În schimb, au mers în deltă… Erau cele mai bune prietene încă din anii de gimnaziu şi, după atâţia ani, încă îşi fac vacanţele împreună. Cele două brunete şi-au făcut fotografii pentru Instagram, dar, la una dintre poze, s-au dovedit neinspirate.

De ce? Ce au surprins fetele în spatele lor… pe B1TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video