Acasă » Știri » Monstru cu chip de om. Un individ din Iaşi îşi viola fiica de 12 ori pe lună!

Monstru cu chip de om. Un individ din Iaşi îşi viola fiica de 12 ori pe lună!

De: Cancan 20/01/2018 | 21:17
Monstru cu chip de om. Un individ din Iaşi îşi viola fiica de 12 ori pe lună!

Timp de doi ani, un monstru cu chip de om şi-a abuzat fiica minoră de sute de ori, obligând-o la relaţii sexuale orale. Bărbatul din Iaşi este acuzat de anchetatori că şi-a obligat fiica să facă sex cu el de cel puţin 12 ori pe lună!

Tatăl agresor este acuzat ca şi-ar fi abuzat fiica în perioada iulie 2015-martie 2017, obligând-o sa întreţină relaţii sexuale orale de cel puţin 12 ori pe luna, arată ”Ziarul de Iaşi”. În cei doi ani, bărbatul a întreţinut raporturi sexuale de peste 200 de ori cu fiica lui. În acea perioada, copila era minoră şi avea doar 15 ani, au arătat procurorii în rechizitoriu. Individul a fost trimis în judecată şi aşteaptă să fie condamnat.

„Modalitatea de derulare a activităţii ilicite, descrisă în rechizitoriu, presupusa reiterare a conduitei, faptul că persoana vătămată, fiica inculpatului, avea doar 15 ani în momentul în care ar fi început activitatea infracţională a inculpatului reprezintă circumstanţe agravante şi de natură a provoca o reacţie puternică în rândul opiniei publice, de inducere a unui sentiment de insecuritate, reacţie care nu s-a estompat întrucât acuzaţiile aduse privesc relaţiile dintre membrii familiei, referitoare la buna creştere şi educare a copiilor şi la protecţia pe care părinţii ar trebui să le-o ofere copiilor”, se arată în documentele de la dosar.

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×