Acasă » Știri » Ooo, dar ce avem noi aici? Cu cine s-a pozat mandra Antonia? Vedeta a facut imaginea publica

Ooo, dar ce avem noi aici? Cu cine s-a pozat mandra Antonia? Vedeta a facut imaginea publica

De: Cancan 25/08/2013 | 09:32
Ooo, dar ce avem noi aici? Cu cine s-a pozat mandra Antonia? Vedeta a facut imaginea publica

Frumoasa cantareata a postat pe contul de Facebook o fotografie in care apare alaturi de unul dintre cei mai cunoscuti artisti de hip-hop de la noi din tara. Se pare ca Antonia este o admiratoare de-a sa.

Nu stiam ca Antonia asculta muzica hip-hop, insa, daca ne gandim bine, stilul o caracterizeaza, deoarece nu e mare diferenta intre tinutele ei si ale baietilor de la B.U.G Mafia.

Oricum ar fi treaba cu hainele, cert este ca Antonia este o admiratoare de-a lor, in special de-a lui Uzzy, alaturi de care s-a pozat si a postat ulterior fotografia pe contul de Facebook.

Antonia

banner

L.C

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video