Acasă » Știri » Ce mai fura romanii! Au plecat cu televizorul de la hotel, insa au fost prinsi la scurt timp

Ce mai fura romanii! Au plecat cu televizorul de la hotel, insa au fost prinsi la scurt timp

De: Cancan 29/06/2015 | 10:27
Ce mai fura romanii! Au plecat cu televizorul de la hotel, insa au fost prinsi la scurt timp

Doi romani au fost arestati dupa ce au furat televizorul dintr-o camera de hotel din Italia

Cei doi, un barbat de 25 de ani si o femeie de 24 de ani, s-au cazat intr-un hotel din Udine, in nord-estul Peninsulei. La scurt timp dupa ce le-a fost predata camera, ei au coborat la receptie si s-au plans ca nu au televizor, apoi au plecat furiosi. Receptionerul a remarcat, insa, ca acestia aveau cu ei o geanta mare si grea. Suspicios, a alertat politia, iar oamenii legii i-au prins pe romani in scurt timp. (B.V.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video