Acasă » Showbiz » BIANCA DRĂGUŞANU, mesaj emoţionant, după ce a născut: ”Mulţumesc, Doamne… ”

BIANCA DRĂGUŞANU, mesaj emoţionant, după ce a născut: ”Mulţumesc, Doamne… ”

De: Cancan 27/09/2016 | 09:10
BIANCA DRĂGUŞANU, mesaj emoţionant, după ce a născut: ”Mulţumesc, Doamne... ”

Bianca Drăguşanu a devenit, luni, pentru prima oară mămică. Vedeta a adus pe lume o fetiţă, iar la scurt timp a postat un mesaj emoţionant pe o reţea de socializare.

Bianca Drăguşanu a născut o fetiţă pe care o va numi Sofia Nataly, iar la câteva ore după ce şi-a revenit după naştere, a publicat un mesaj pe Facebook.

„Am devenit mamă! Mulţumesc Doamne pentru minunea ce a venit în viaţa noastră! Sentimente frumoase, nemaitrăite şi imposibil de descris! Bine ai venit Minunea noastră Sofia Nataly”, a scris Bianca.

Bianca a primit un buchet mare de trandafiri.
Bianca a primit un buchet mare de trandafiri.

Mai mult, în urmă cu câteva minute, Bianca a postat pe Instagram o imagine cu buchetul de flori pe care l-a primit probabil de la Victor, la care a a adăugat descrierea: „O nouă viaţă! Îngerul meu, Sofy!”.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video