Acasă » Showbiz » Showbiz intern » BIANCA DRĂGUŞANU, prima imagine de la maternitate! „Fetiţa mea…“

BIANCA DRĂGUŞANU, prima imagine de la maternitate! „Fetiţa mea…“

De: Cancan 27/09/2016 | 23:11
BIANCA DRĂGUŞANU, prima imagine de la maternitate! „Fetiţa mea...“

După ce luni a devenit pentru prima oară mămică, Bianca Drăguşanu a postat o imagine, în această seară, în care le-a arătat tuturor salonul din materinitate.

Iubita lui Victor Slav a postat în această seară prima poză pe Facebook din materinitate, iar alături de aceasta a scris şi următorul mesaj, care i-a emoţionat pe prietenii ei virtuali:  „Am o fetiţă perfect sănătoasă, de nota 10! Mulţumesc bunului Dumnezeu pentru minunea mea, Natalya Sofia! Mulţumesc vouă prieteni dragi pentru mesajele frumoase. Doamne ajută la toată lumea!“.

Bianca Drăguşanu a postat această imagine cu puţin timp în urmă
Bianca Drăguşanu a postat această imagine cu puţin timp în urmă

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video