Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VICTOR SLAV a uimit pe toată lumea când a spus asta despre iubita lui, în direct: „Bianca mânca în firecare zi…“

VICTOR SLAV a uimit pe toată lumea când a spus asta despre iubita lui, în direct: „Bianca mânca în firecare zi…“

De: Cancan 14/10/2016 | 17:31
VICTOR SLAV a uimit pe toată lumea când a spus asta despre iubita lui, în direct: „Bianca mânca în firecare zi...“

Victor Slav e cu siguranţă un bărbat cât se poate de împlinit, asta după ce femeia pe care o iubeşte i-a dăruit, în urmă cu două săptămâni, o fetiţă care a primit nota zece la naştere.

Însă, pentru că toată lumea se întreba cum a reuşit iubita sa să slăbească atât de rapid după naştere şi nu a avut probleme cu kilogramele în plus, Victor Slav a dat câteva detalii, fără să vrea, despre acest aspect.

„Mari pofte nu a avut. A avut o perioadă în care mânca în fiecare zi cireşe. Mergeam la aprozarul de lângă noi şi doamna de acolo ştia: două kilograme de cireşe! Două kilograme de cireşe. Şi cam atât. Nu cu dulciuri, nu du-te şi ia-mi”, a povestit Victor Slav într-o emisiune TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video