Acasă » Bancuri » BANC | Bulă mergea pe stradă și plângea de mama focului: „Am vrut fată, nu băiat!”

BANC | Bulă mergea pe stradă și plângea de mama focului: „Am vrut fată, nu băiat!”

De: Luciana Polite 09/07/2022 | 09:18
BANC | Bulă mergea pe stradă și plângea de mama focului: Am vrut fată, nu băiat!
banc

Dragă cititorule, pentru astăzi, CANCAN.RO ți-a pregătit cel mai tare banc de weekend cu Bulă. Vezi în ce situație hilară ajunge cel mai îndrăgit personaj din bancurile românești. 

Este sâmbătă dimineața, așa că ți-am pregătit un banc de sfârșit de săptămână, cu Bulă și prietenul său, Ștrulă. Gluma de astăzi o să-ți provoace hohote de râs! (VEZI ȘI: BANC | Se duce Bulă la medic: „Dom’ doctor, io am probleme mari cu memoria”)

Redăm „povestea” dintre Bulă și Ștrulă:

„Bulă mergea pe stradă și plângea de mama focului!

Îl vede Ștrulă:

– Ce e, Bulă? De ce plângi?

– Am vrut fată, nu băiat!

– Vii de la maternitate?

– Nu. Vin din Thailanda!”

banc
banc

(NU RATA: BANC | Secretara firmei purta fustițe foarte scurte, prin care își arăta formele apetisante)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video