Acasă » Bancuri » BANC| Două bătrâne stăteau de vorbă: „Mi-am luat un dispozitiv de auz nou”

BANC| Două bătrâne stăteau de vorbă: „Mi-am luat un dispozitiv de auz nou”

De: Luciana Polite 21/02/2023 | 14:40
BANC| Două bătrâne stăteau de vorbă: Mi-am luat un dispozitiv de auz nou
banc

Dragă cititorule, pentru astăzi, CANCAN.RO ți-a pregătit un banc fresh care o să-ți provoace hohote de râs! Vezi în ce situație hilară ajung cele bătrâne. 

Pentru a-ți continua ziua în forță, este nevoie de un zâmbet! Așadar, citește ce discuție pot să aibă cele două bătrâne. Totul a pornit de la un dispozitiv de auz, dar continuarea… ești curios? Citește gluma!

(VEZI ȘI: BANC | Maria îl dă bani lui Ion să se ducă la femei)

Redăm „discuția” dintre cele două femei:

„Două babe stăteau de vorbă:

-Mi-am luat un dispozitiv de auz nou.

-Și cât te-a costat?

-Joi dimineața! ”

banc

Dacă ți-a plăcut gluma, nu ezita să le-o arăți și prietenilor tăi! Fii tu amuzantul grupului!

(NU RATA: Bancul începutului de săptămână | Nou card bancar de debit)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video