Acasă » Vedete » Aurora, cumnata Andrei, a trecut printr-un moment groaznic: „Am început să plâng!”

Aurora, cumnata Andrei, a trecut printr-un moment groaznic: „Am început să plâng!”

De: Cancan 25/09/2018 | 15:14
Aurora, cumnata Andrei, a trecut printr-un moment groaznic: „Am început să plâng!”

Cumnata Andrei a vorbit despre fricile pe care le are. Aurora a dezvăluit că suferă de claustrofobie. Fratele Andrei, Săndel Mihai, a fost invitat într-o emisiune tv, alături de soția sa, Aurora.

Cumnata Andrei a vorbit despre una dintre marile ei temeri: spațiile mici și închise. Aurora Mihai suferă de claustrofobie și de aceea evită pe cât posibil spațiile mici. Circulă doar cu mașini mari și evită să meargă cu liftul. (Citește și Fratele Andrei, declarații despre copilăria artistei)

„Încerc să îmi stăpânesc trăile. Nu ajung să fac atacuri de panică… Îmi e frică de încăperile mici, de lift… Mă plimb doar cu mașini mari, mi-e teamă de mașinile cu două locuri…

Când urc în avion, mă rog la Dumnezeu și zic: „Nu ăsta, te rog”. Când e liftul mai mic și sunt singură, mă gândesc. Da, m-am blocat în lift. Am făcut un atac de panică în avion, am început să plâng. Deasupra Americii, din Los Angeles spre Las Vegas, am simțit că mor”, a povestit Aurora Mihai.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video