Acasă » Știri » Emil Boc a retrait momentele de glorie de cand era premier! A venit in Bucuresti la un hotel de lux, cu sofer si aghiotant!

Emil Boc a retrait momentele de glorie de cand era premier! A venit in Bucuresti la un hotel de lux, cu sofer si aghiotant!

De: Cancan 06/11/2012 | 21:19
Emil Boc a retrait momentele de glorie de cand era premier! A venit in Bucuresti la un hotel de lux, cu sofer si aghiotant!
Emil Boc este urmat indeaproape de consilier

Venit tocmai din indepartatul Cluj la lansarea candidatilor ARD din Capitala, fostul premier Emil Boc a avut ocazia sa retraiasca pentru o zi la nivelul cu care era obisnuit pe cand conducea Guvernul.

Emil Boc este urmat indeaproape de consilier
Emil Boc este urmat indeaproape de consilier

Emil Boc a fost cazat la unul dintre cele mai bine cotate hoteluri din Bucuresti si a avut in permanenta la dispozitie un om de incredere, pe langa sofer.

Aghiotantul se uita la ceas pentru a fi sigur ca se vor incadra in timp
Aghiotantul se uita la ceas pentru a fi sigur ca se vor incadra in timp

Paparazzii cancan.ro l-au fotografiat pe actualul primar al Clujului in timp ce cobora din masina si intra in hotel, cu aghiotantul in umbra lui.

Fostul premier urca in masina supravegheat de omul de incredere
Fostul premier urca in masina supravegheat de omul de incredere

Acesta ii ia cu grija geanta, il insoteste la intrarea si la iesirea din hotel si are grija sa ii aminteasca programul zilei.

Emil Boc isi ia in primire servieta si se pregateste sa intre in hotel
Emil Boc isi ia in primire servieta si se pregateste sa intre in hotel

Din cate se vede in imagini, Emil Boc isi pune mare baza in consilier, semn ca in cei trei ani de cand a plecat de la Palatul Victoria si-a pierdut din usurinta de a lua decizii rapide.

Gina Artenie

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video