Acasă » Știri » Știri externe » Crima in Marea Britanie, dupa scenariul celei de la coaforul Perla din Bucuresti

Crima in Marea Britanie, dupa scenariul celei de la coaforul Perla din Bucuresti

De: Cancan 01/05/2012 | 00:00
Crima in Marea Britanie, dupa scenariul celei de la coaforul Perla din Bucuresti

Un fost politist din Marea Britanie si-a ucis sotia, care era coafeza, in salonul in care aceasta lucra.

Ivan Esack, un fost politist din orasul britanic Ashford, comitatul Kent, a fost arestat ieri sub acuzatia ca si-ar fi omorat sotia in dimineata aceleiasi zile, in salonul de coafura pe care femeia il detinea, potrivit dailymail.co.uk.

Spre deosebire de politistul-criminal Gheorghe Vladan, care a deschis focul in coaforul de la Perla, fostul politist englez si-a injunghiat sotia. Aceasta a fost singura lui victima. Ca si Florina, sotia autorului masacrului de la noi, Natalie Esack isi parasise sotul. In urma cu o luna, ea a plecat din casa acestuia, luandu-si cainele si pisicile. Nu se stie insa deocamdata daca femeia si-a parasit sotul pentru un alt barbat.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video