Acasă » Știri » Marian Dragulescu nu-si pune nevasta la cratita! “Marocanul” mananca saorma la sase dimineata!

Marian Dragulescu nu-si pune nevasta la cratita! “Marocanul” mananca saorma la sase dimineata!

De: Cancan 02/12/2012 | 23:00

Odata scapat de concursul “Dansez pentru tine”, unde mai intai a fost eliminat si apoi l-a inlocuit pe Pavel Stratan, Marian Dragulescu are timp sa faca absolut ce vrea.

Campionul si-a scos sotia in oras si a petrecut cu ea intr-un club pana la 6 dimineata. In drum spre casa, cei doi au fost fotografiati de paparazii Cancan.ro in timp ce faceau o escala la o saormerie de cartier. 

marian dragulescu

Flamand, Dragulescu si-a luat o saorma mare, in timp ce Corina, sotia sa, a refuzat delicat oferta. Pana au ajuns acasa, campionul mancase deja jumatate!

marian dragulescu

Sotia lui tine la silueta ei, mai ales ca ii place sa se imbrace in haine mulate si stie foarte bine ca mancarea de tip fast-food ar putea atenta la formele ei.

marian dragulescu

In timp ce deschide usa de la intrarea in bloc, Dragulescu mai ia o inghititura din micul dejun copios.

Cosmin Petrescu
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video