Acasă » Știri » Avem prima declaratie a Antoniei dupa nastere! “Este o…” Afla ce a spus cantareata de pe patul de spital

Avem prima declaratie a Antoniei dupa nastere! “Este o…” Afla ce a spus cantareata de pe patul de spital

De: Cancan 27/12/2014 | 17:26
Avem prima declaratie a Antoniei dupa nastere! “Este o… Afla ce a spus cantareata de pe patul de spital

Antonia a facut in urma cu putin timp prima declaratie dupa nastere. Cantareata a spus ca este extrem de fericita si ca baietelul ei si al lui Alex Velea este perfect sanatos.

 

“Este o zi minunata pentru Alex si pentru mine! Baietelul nostru s-a nascut si suntem foarte fericiti ca a aparut in viata noastra!Va multumesc tuturor pentru gandurile bune!”, a spus Antonia.
Cantareata a nascut sambata prin cezariana la un spital privat din Bucuresti.

Antonia si Alex Velea traiesc o frumoasa poveste de dragoste
Antonia si Alex Velea traiesc o frumoasa poveste de dragoste

Chirurgul Gabriel Lemnete a ajutat-o pe artista sa-l aduca pe lume pe primul copil al lui Alex Velea, un baietel perfect sanatos de 3.1 kilograme. Micututul a luat nota 10 la scorul Apgar.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video