Acasă » Știri » CUMPLIT! Eleva de clasa a -V-a, BATUTA cu bestialitate la scoala! S-a intamplat in Buzau

CUMPLIT! Eleva de clasa a -V-a, BATUTA cu bestialitate la scoala! S-a intamplat in Buzau

De: Cancan 12/10/2015 | 10:45
CUMPLIT! Eleva de clasa a -V-a, BATUTA cu bestialitate la scoala! S-a intamplat in Buzau

Clipe de groaza pentru o fetita din Buzau, care a fost batuta cu cruzime de alti colegi de scoala. Parintii copilului sunt in stare de soc.

Eleva are probleme mari acum, iar părinţii cer să fie adusă la Bucureşti. Tot în Buzău, un alt elev a fost bătut până la leşin în şcoală. Un elev de clasa a XI-a şi o elevă de clasa a V-a au fost bătuţi cu bestialitate de colegi în şcoală până şi-au pierdut cunoştinţa.

fetita

Fetita a fost dată cu capul de calorifer, lovită cu pumnii şi picioarele în urma unui conflict spontan pe care l-a avut cu o colegă, scrie Romania Tv. Cele două incidente grave au fost ţinute sub tăcere de conducerea liceului spre disperarea părinţilor care şi-au internat copiii la Spitalul Judeţean din Buzău.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video