Acasă » Showbiz » După ce a luat în greutate, IOANA GINGHINĂ s-a apucat de dietă! Cum a reuşit să slăbească şase kilograme

După ce a luat în greutate, IOANA GINGHINĂ s-a apucat de dietă! Cum a reuşit să slăbească şase kilograme

De: Cancan 18/07/2016 | 11:49
După ce a luat în greutate, IOANA GINGHINĂ s-a apucat de dietă! Cum a reuşit să slăbească şase kilograme

După ce a luat în greutate, Ioana Ginghină nu a stat cu mâinile în sân, iar astăzi a dezvăluit cum a reuşit să dea jos şase kilograme.

Ioana Ginghină a vorbit despre modul în care a scăpat de şase kilograme. Se pare că vedeta a ţinut dieta cu pepene.

În prima imagine vedeţi cum arăta Ioana Ginghină înainte să ţină dietă, iar în cea de-a doua vedeţi cum arată acum.
În prima imagine vedeţi cum arăta Ioana Ginghină înainte să ţină dietă, iar în cea de-a doua vedeţi cum arată acum.

„Am să mănânc doar pepene roşu. Dacă întreabă cineva ce fructe are Ioana Ginghină, iubesc cireşele şi pepenele. Am slăbit şase kilograme doar cu pepene roşu. Are foarte multă apă, elimini tot, îţi curăţă tot, şi pentru piele… În general dietele cu fructele şi legume, întotdeauna o să arăţi bine. După o dietă tip Dukan, arăţi slăbit, obosit. Când slăbeşti cu fructe şi cu sucuri, străluceşti. Ai alt tonus, tu arăţi altfel, pielea îţi arată altfel”, a declarat Ioana Ginghină.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video