Acasă » Showbiz » DOINIŢA OANCEA, mămică? Vedeta a răspuns la cea mai controversată întrebare de faţă cu AUGUSTIN VIZIRU

DOINIŢA OANCEA, mămică? Vedeta a răspuns la cea mai controversată întrebare de faţă cu AUGUSTIN VIZIRU

De: Cancan 19/07/2016 | 08:29
DOINIŢA OANCEA, mămică? Vedeta a răspuns la cea mai controversată întrebare de faţă cu AUGUSTIN VIZIRU

Doiniţa Oancea şi Augustin Viziru s-au dat de gol de multe ori că între ei există mai mult decât o simplă prietenie, iar, luni seară, actorii au decis să dea cărţile pe faţă.

Augustin Viziru şi Doiniţa Oancea au fost nedezlipiţi la un eveniment monden. Actriţa a mărturisit că şi-ar dori să se căsătorească şi să devină mămică.

„A fost o perioadă de două luni în care am rupt legătura cu lumea exterioară. Nu aveam ceas, nu aveam telefon, nu aveam nimic. Mă simt bine în perioada aceasta a vieţii mele şi cu tot ce se întâmplă în ultimul an şi jumătate a vieţii mele. Când o să fie, o să fie (n.r. să devină mămică). Ar fi foarte simplu să devin însărcinată, dar am nevoie de foarte multe chestii, sunt foarte dubioasă. Nu avea nicio legătură cu dragostea, ci cu prietenia noastră foarte, foarte strânsă”, a declarat Doiniţa Oancea.

„Ne înţelegem mult prea bine. Zilnic mă refuză. Este cea mai… e foarte mişto să te poţi baza pe un om şi să ştii că acesta nu vrea nimic de la tine. Mă simt bine în pielea mea. Îmi doresc să mă căsătoresc, dar asta nu înseamnă că trebuie să mă grăbesc”, a spus Augustin.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video