Acasă » Showbiz » Ce a postat BIANCA DRĂGUŞANU, după ce gurile rele au spus că a apelat la o mamă surogat

Ce a postat BIANCA DRĂGUŞANU, după ce gurile rele au spus că a apelat la o mamă surogat

De: Cancan 01/10/2016 | 14:54
Ce a postat BIANCA DRĂGUŞANU, după ce gurile rele au spus că a apelat la o mamă surogat

Bianca Drăguşanu se consideră o femeie fericită în aceste momente, deoarece a adus pe lume primul ei copil, o fetiţă sănătoasă, care se numeşte Natalia Sofia.

Faptul că Bianca Drăguşanu a avut grijă ca în timpul sarcinii să nu se îngraşe mult i-a determinat pe unii dintre fanii ei să creadă că nu a fost gravidă şi că a avut o mamă surogat.

Aceasta este imaginea pe care Bianca Drăguşanu a postat-o în urmă cu puţin timp.
Aceasta este imaginea pe care Bianca Drăguşanu a postat-o în urmă cu puţin timp.

După aceste comentarii răutăcioase, Bianca Drăguşanu a publicat pe o reţea de socializare o imagine în care se relaxează la o terasă.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video