Acasă » Știri » Sport » Simona Halep, vacanţă la munte! Cine o însoţeşte pe tenismenă şi îi aduce zâmbetul pe chip

Simona Halep, vacanţă la munte! Cine o însoţeşte pe tenismenă şi îi aduce zâmbetul pe chip

De: Cancan 17/11/2016 | 14:20
Simona Halep, vacanţă la munte! Cine o însoţeşte pe tenismenă şi îi aduce zâmbetul pe chip

Simona Halep a revenit în ţară şi profită de timpul liber pentru a se relaxa. Tenismena a plecat într-o mini-vacanţă la munte, însă nu singură ci împreună cu o persoană care o cunoaşte şi ştie să-i aducă zâmbetul pe buze.

Simona Halep este înnebunită după munte şi, ori de câte ori are timp liber, evadează acolo în mini-vacanţe. Tenismena a făcut-o şi de data aceasta, însă nu a plecat să se relaxeze singură, ci împreună cu colega ei de la dublu, Monica Niculescu.
Halep s-a simţit extrem de bine în compania colegei sale, aşa că a împărtăşit din momentele de fericire şi cu prietenii ei virtuali cărora le-a postat un selfie.
”Cea mai frumoasă privelişte. Monica Niculescu”, este mesajul care însoţeşte imaginea postată de Simona Halep pe o reţea de socializare.

Simona Halep, în vacanţă la munte cu Monica Niculescu
Simona Halep, în vacanţă la munte cu Monica Niculescu

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: