Acasă » Showbiz » Ce a postat soţia lui MIHAI ONILĂ după ce fetiţa lor a murit

Ce a postat soţia lui MIHAI ONILĂ după ce fetiţa lor a murit

De: Cancan 25/11/2016 | 09:34
Ce a postat soţia lui MIHAI ONILĂ după ce fetiţa lor a murit

Mihai Onilă şi soţia lui trec prin cele mai cumplite momente din viaţa lor! Fetiţa lor a murit, iar ultima postare a mamei sale, Adriana, este cutremurătoare.

Adriana Onilă suferă teribil după ce şi-a pierdut fiica de zece ani. După ce s-a produs tragedia, femeia a postat pe o reţea de socializare o imagine cu o lumânare.

Soţia lui Mihai Onilă a postat o imagine cu o lumânare după ce fetiţa lor a murit.
Soţia lui Mihai Onilă a postat o imagine cu o lumânare după ce fetiţa lor a murit.

Micuţa a decedat din cauza unei boli incurabile, o tumoare pe creier, netratabilă. Anunţul cutremurator a fost făcut de fratele lui Mihai, Gabi Onilă: ”Ieri la ora 3 00 ne-a părăsit un înger în vârstă de 10 ani, numele ei era Ioana Emily Hope, nepoţica mea, fiica fratelui meu Mihai. Pentru cine are o legatură cu el, îl cunoaşte personal sau nu, acum are cea mai mare nevoie de oameni care ar putea să facă o mică diferenţă. Drum bun sufletul meu de îngeraş” .

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video