Acasă » Vedete » Mihai Onilă, prima aniversare fără fiica lui! Artistul susţine că fetiţa nu a murit: ”Suntem cu toţi vii!”

Mihai Onilă, prima aniversare fără fiica lui! Artistul susţine că fetiţa nu a murit: ”Suntem cu toţi vii!”

De: Cancan 31/01/2017 | 07:34
Mihai Onilă, prima aniversare fără fiica lui! Artistul susţine că fetiţa nu a murit: ”Suntem cu toţi vii!”

Mihai Onilă încearcă să-şi revină după pierderea fiicei, însă nimic nu mai e la fel. Artistul şi-a sărbătorit ziua de naştere alături de colegii de trupă şi frate, însă a fost cu gândul tot la fiica lui care a încetat din viaţă în urmă cu câteva săptămâni.

Viaţa merge mai departe, însă durerea pierderii fiicei este extrem de grea pentru Mihai Onilă! Fostul membru al trupei Axxa refuză să accepte faptul că fetiţa lui a murit şi spune că nimeni nu moare şi că Dumnezeu ne-a oferit ”viaţă veşnică”.
”Colegii mei de trupă şi fratele meu au venit la mine. Nimeni nu moare. Suntem cu toţii vii. Suntem bucuroşi că Dumnezeu ne-a dat viaţă veşnică. Niciun om nu moare, doar părăseşte trupul”, a declarat Mihai Onilă.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video