Acasă » Vedete » Fiul Magdei Vasiliu, mesaj emoţionant de pe patul de spital

Fiul Magdei Vasiliu, mesaj emoţionant de pe patul de spital

De: Cancan 16/09/2017 | 15:30
Fiul Magdei Vasiliu, mesaj emoţionant de pe patul de spital

Fiul Magdei Vasiliu, Vlad Andrei (7 ani), este bolnav de cancer şi face tratament la o clinică din Italia. De pe patul de spital, micuţul le-a transmis un mesaj părinţilor lui. 

Cosmin Stoian, soţul Magdei Vasiliu, a publicat o imagine cu desenul făcut de micuţul lor de pe patuld e spital. 

„Moş Crăciun nu mai vine în decembrie? Copilul este pe val. Şi-a pregătit deja scrisoarea…care nu este tocmai scrisoare. Este inventarul unui întreg oraş!”, a scris soţul Magdei Vasiliu, pe Facebook.

Se pare că micuţul abia aşteaptă venirea lui Moş Crăciun, chiar dacă mai sunt câteva luni, iar părinţii s-au amuzat pe seama lui. 

 

 

Angie Voicu

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video