Acasă » Știri » Știri interne » Criminala de la metrou, arestare cu scandal! Incredibil ce au făcut colegele ei de celulă când au văzut-o pe Magdalena Şerban

Criminala de la metrou, arestare cu scandal! Incredibil ce au făcut colegele ei de celulă când au văzut-o pe Magdalena Şerban

De: Cancan 14/12/2017 | 12:02
Criminala de la metrou, arestare cu scandal! Incredibil ce au făcut colegele ei de celulă când au văzut-o pe Magdalena Şerban

Magdalena Şerban, criminala de la metrou care a şocat o ţară întreagă, a stârnit multă indignare şi printre femeile aflate în aerstul Poliţiei Capitalei.  A fost dispus un mandat de arestare pentru 30 de zile a fost emis pe numele Magdalenei Şerban după ce aceasta a omorât-o pe Alina Ciucu, împingând-o în faţa metroului, în staţia Dristor 1.

Iniţial, Magdalena Şerban a fost băgat în celulă cu alte femei, dar acestea au protestat faţă de prezenţa acesteia, iar conducerea arestului a trebuit să ia măsuri. Magdalena Şerban a fost mutată singură într-o altă celulă, potrivit România TV. Criminala de la metrou a fost mutată într-o celulă unde stă singură, după revolta femeilor aflate în arestul poliţiei. (NU RATA A fost făcută publică înregistrarea cu momentul în care Alina Ciucu este împinsă în faţa metroului! Imagini cu puternic impact emoţional)

Magdalena Şerban a fost prinsă la câteva ore după ce a ucis-o pe Alina Ciucu, o tânără de 25 de ani care se întorcea de la muncă în seara fatidică. Femeia a pândit-o la metrou, în staţia Dristor 1 şi a împins-o cu putere pe şine. Înainte de o omorî pe Alina, Magdalena Şerban a mai încercat să o arunce în faţa metroului pe o altă tânără, dar nu a reuşit. (Citeşte şi Detalii incredibile! Ce a făcut criminala de la metrou înainte să o omoare pe Alina Ciucu! A furat o…..)

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×