Acasă » Vedete » Silvia, câștigătoarea ”Bravo, ai stil! All stars!” vrea să-și pună silicoane: ”O să fie decent și dozat”

Silvia, câștigătoarea ”Bravo, ai stil! All stars!” vrea să-și pună silicoane: ”O să fie decent și dozat”

De: Cancan 19/06/2018 | 21:33
Silvia, câștigătoarea ”Bravo, ai stil! All stars!” vrea să-și pună silicoane: ”O să fie decent și dozat”
Silvia, câștigătoarea ”Bravo, ai stil! All stars!” vrea să-și pună silicoane: ”O să fie decent și dozat”

Silvia, câștigătoarea ”Bravo, ai stil! All stars!” a luat o decizie de zile mari. Blondina a mărturisit, în exclusivitate, pentru Cancan.ro, SITE-UL NR.1 DIN ROMÂNIA, că vrea să-și pună silicoane.

De-a lungul timpului, Silvia nu a fost complexată de acest aspect însă acum crede, cu tărie, că a venit momentul să aibă un bust mai generos. (CITEȘTE ȘI: SILVIA DE LA “BRAVO, AI STIL!“ O FACE PRAF PE IULIA ALBU: “ESTE FRUSTRATĂ, INVIDIOASĂ ȘI OFTICATĂ“)

”Săptămâna viitoare îmi pun silicoane, mi-a oferit un doctor. Am fost aleasă dintr-un mănunchi de fătuci din peisajul monden bucureștean și (n.r.. doctorul) a simțit că am mai multă nevoie decât altele și eu cred că vreau să îmi pun sâni. Naturalul prinde doar la un segment, dar eu vreau să prind la mai mult segmente. O să fie decent și dozat.”, a mărturisit Silvia Popescu pentru Cancan.ro.

Silvia Popescu are planuri mărețe

După câștigarea show-ului ” Bravo, ai stil! All stars!”, Silvia are planuri mărețe. Pe lângă faptul că vrea să scoată o colecție-capsulă în domeniul modei, blondina vrea să lucreze și în televiziune. (VEZI ȘI: EXCLUSIV | SILVIA DE LA „BRAVO, AI STIL!” A PUS OCHII PE SLAV: „ÎL VREAU PE VICTOR”)

”Cred că o să lucrez în televiziune, am primit două propuneri interesante, de la două televiziuni diferite, dar eu sunt loială Kanal D.”, a mărturisit Silvia Popescu pentru Cancan.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video