Acasă » Vedete » Gigi Becali, declarație năucitoare la Referendumul pentru Familie: “Fac trei luni de puşcărie şi votez din nou”

Gigi Becali, declarație năucitoare la Referendumul pentru Familie: “Fac trei luni de puşcărie şi votez din nou”

De: Cancan 07/10/2018 | 13:52
Gigi Becali, declarație năucitoare la Referendumul pentru Familie: “Fac trei luni de puşcărie şi votez din nou”

Codruţ Baciu, observator la vot în Voluntari, a postat pe pagina lui de Facebook o întâmplare care îl are ca subiect pe Gigi Becali. Potrivit informaţiilor, patronul FCSB a mers la secţia de votare să vadă care e prezenţa la vot și, la un moment dat, el a făcut o mărturisire, care a fost luată în glumă de cei mai mulți dintre oameni.

Citește și: Ce zice Elena Băsescu despre referendum: ”Chiar dacă eu sunt necăsătorită…”

Gigi Becali, declarație năucitoare la Referendumul pentru Familie

Gigi Becali are o poziţie fermă în privinţa Referendumului pentru Familie. Ieri, 6 octombrie, el i-a obligat pe jucătorii FCSB-ului să meargă la vot, iar duminică, 7 octombrie, a recidivat. Conform unei postări publice, latifundiarul din Pipera s-ar fi dus la secţia de votare de la Voluntari şi a spus în glumă că va vota de mai multe ori, vizibil supărat pe numărul mic de votanți.

“Nea Gigi tocmai ne-a făcut o scurtă vizită din nou. A băgat capul pe uşa secţiei şi a întrebat dacă e prezenţă. Apoi a facut o glumiţă că votează iară. «N-aveţi voie», l-a atenţionat plină de zel o domnişoară de la Antena 3. «Şi ce dacă? Fac trei luni de puşcărie şi votez din nou şi din nou”, a scris Codruţ Baciu pe contul său de Facebook.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video