Acasă » Știri » O bătrânică din Buzău care vindea flori pe marginea drumului a fost spulberată de o mașină

O bătrânică din Buzău care vindea flori pe marginea drumului a fost spulberată de o mașină

De: Cancan 08/05/2019 | 12:03
O bătrânică din Buzău care vindea flori pe marginea drumului a fost spulberată de o mașină

O bătrânică pe care o cunosc foarte mulți oameni din Buzău pentru că vinde flori pe marginea drumului a murit după ce a fost lovită de o mașină în timp ce traversa strada fără să se asigure. 

Accidentul s-a produs în această dimineaţă pe DN 1B, în localitatea Ulmeni din Buzău.

Un şofer în vârstă de 67 de ani, care circula dinspre Mizil către Buzău, a surprins şi accidentat o localnică de 78 de ani.

Potrivit primelor informaţii, bătrâna ar fi încercat să traverseze strada neregulamentar şi fără să se asigure.

Impactul a fost atât de puternic încât bătrâna a murit pe loc din cauza rănilor foarte grave suferite.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video