Acasă » Știri » Român de 48 de ani, mort în urma unui accident casnic, în Italia! A sunat-o pe fiica lui cu ultimele puteri

Român de 48 de ani, mort în urma unui accident casnic, în Italia! A sunat-o pe fiica lui cu ultimele puteri

De: Mihaela Ioana 08/05/2025 | 11:14
Român de 48 de ani, mort în urma unui accident casnic, în Italia! A sunat-o pe fiica lui cu ultimele puteri
Un român a murit în Italia. Foto: Arhivă Cancan

Un român de 48 de ani a avut parte de un sfârșit tragic, în Italia! Bărbatul a murit în urma unui accident tragic! A reușit să o sune pe fiica lui cu ultimele puteri, dar nimeni nu a mai putut face nimic pentru a-l salva! Vă prezentăm informații tulburătoare cu privire la acest caz! Iată cum s-a întâmplat totul!

Un român stabilit în Italia și-a găsit sfârșitul într-un mod dramatic, chiar și în propria locuință din Voghiera, provincia Ferrara. Avea doar 48 de ani și trăia singur. A murit fulgerător marți seara, 6 mai 2025, în urma unui incident casnic banal.

Totul s-a întâmplat în jurul orei 23:00, când bărbatul se întorsese acasă. Este important de precizat faptul că din neatenție sau din cauza unui moment de dezechilibru, a alunecat și s-a izbit violent de o ușă din sticlă aflată în zona spălătoriei externe.

Încercând să-și protejeze corpul, a ridicat mâna, dar a fost grav tăiat de cioburile rezultate în urma impactului. Leziunile provocate i-au cauzat o hemoragie severă, care i-a pus rapid viața în pericol. Deși era singur, românul a făcut un efort uriaș pentru a cere ajutor. Bărbatul a reușit să ajungă la telefon și și-a apelat fiica, însă aceasta nu a putut răspunde în timp util. A încercat apoi să contacteze un prieten, dar conversația a fost întreruptă brusc de un zgomot puternic, semn că bărbatul se prăbușise la pământ. Alarmat, prietenul său a anunțat imediat autoritățile.

Citește și: Tragedie în Italia! Un român a fost găsit după mai multe zile decedat în Sicilia

Medicii nu au mai putut face nimic pentru a-l salva

La scurt timp, un echipaj medical și carabinerii au ajuns la fața locului. Din păcate, pentru român era deja prea târziu. Rănile suferite și pierderea masivă de sânge i-au fost fatale, iar medicii nu au mai putut face altceva decât să constate decesul.

Oamenii legii nu au descoperit semne de intrare prin efracție sau alte indicii suspecte, însă ancheta rămâne deschisă pentru a clarifica în totalitate cum s-a produs tragedia.

Citește și: BREAKING | Liviu Jișa, un cunoscut om de afaceri din Cluj, a murit la doar 48 de ani

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×