Acasă » Știri » Știri externe » Acest cuplu traieste fara mancare. Nu le-a mai fost foame din 2008! Cum reusesc sa supravietuiasca

Acest cuplu traieste fara mancare. Nu le-a mai fost foame din 2008! Cum reusesc sa supravietuiasca

De: Cancan 18/06/2017 | 01:06
Acest cuplu traieste fara mancare. Nu le-a mai fost foame din 2008! Cum reusesc sa supravietuiasca

O femeie şi un bărbat din SUA au luat o decizie radicală legată de nutriţia lor: ei spun că au renunţat la mâncare aproape complet pentru că aşa trăiesc mai sănătos.

Cei doi, care locuiesc în SUA, susţin că nu au mai simţit senzaţia de foame din 2008. De asemenea, femeia spune că, în timpul primei sarcini, a mâncat doar de cinci ori, în nouă luni. Medicii avertizează însă că astfel de practici sunt foarte periculoase şi nu le recomandă o astfel de dietă.

Cum reusesc cei doi sa supravietuiasca, cititi pe www.ciao.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video