Acasă » Știri » Andra, in culmea fericirii: „A venit si a stat langa mine…”

Andra, in culmea fericirii: „A venit si a stat langa mine…”

De: Cancan 23/07/2015 | 18:25
Andra, in culmea fericirii: A venit si a stat langa mine...

Andra a nascut joi o fetita. La fericitul eveniment au fost prezenti atat sotul artistei, Catalin Maruta, cat si baietelul de patru ani, David. Dupa primele clipe fratele cel mare al fetitei i-a spus: "Eva te iubesc".

Andra

 

Fericita mamica vorbeste despre cum David a avut grija de ea la spital. „A venit si a stat langa bine, mi-a dat apa, a avut grija de mine”, a declarat Andra.

Prezent la fata locului un reporter PRO TV s-a apropiat de Eva iar proaspatul tatic a dat de inteles ca nu prea ii convine:„Eu vroiam sa o vad, nu tu!”, a declarat acesta.

 

CITESTE SI:

ULTIMA ORA! Andra a NASCUT! Ce se intampla in aceste momente cu bebelusul ei si al lui Maruta!

Cum o asteapta Andra, Catalin Maruta si David pe micuta Eva: “Sa fim o familie…”

O.P.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video