Acasă » Știri » Momente cumplite pentru un fost antrenor de la Rapid! Jose Peseiro a fost amenințat cu moartea!

Momente cumplite pentru un fost antrenor de la Rapid! Jose Peseiro a fost amenințat cu moartea!

De: Cancan 04/07/2018 | 12:10
Momente cumplite pentru un fost antrenor de la Rapid! Jose Peseiro a fost amenințat cu moartea!
Jose Peseiro a fost amenințat cu moartea!

Numit recent în funcţia de „principal” al echipei Sporting Lisabona, unde l-a înlocuit pe Sinișa Mihajlovici, care a stat doar 8 zile în funcție,Jose Peseiro, fostul antrenor de la Rapid, a fost ameninţat cu moartea.(CITEȘTE ȘI: FIUL TINEI TURNER, CRAIG RAYMOND, S-A SINUCIS!)

Potrivit  jurnaliştilor de la „Record”, la primul antrenament condus de Jose Peseiro la Sporting, şi-a făcut apariţia un bărbat în stare de ebrietate care i-a amenințat cu moartea pe antrenor și pe Sousa Cintre, președintele interimar al “leilor”. Ca urmare a acestui eveniment, șefii lui Sporting Lisabona au decis imediat să suplimenteze paza la stadion.(NU RATA, AICI: MĂDĂLINA GHENEA A CEDAT… S-A MUTAT CU FIUL LUI ”MR. CASH” LA PALAT!)

În ultimele luni, la gruparea portugheză domneşte un haos de nedescris. După primul meci cu Atletico Madrid din sferturile de finală din Liga Europa, Bruno de Carvalho, fostul președinte, și-a acuzat mai mulți jucători că aau luat intenționat avertismente pentru a fi suspendați la retur și a dat afară 18 jucători.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: