Pamela Anderson, in stare de soc dupa ce un barbat a hartuit-o in tren!

Showbiz
Pamela Anderson, in stare de soc dupa ce un barbat a hartuit-o in tren!

Actrita americana a fost hartuita de un barbat care a urmarit-o de pe peron, dupa care s-a urcat cu ea in vagon.

„Barbatul a devenit agresiv verbal cu personalul, cand a fost rugat sa arate biletul”, se arata intr-o declaratie a Politiei de Transport britanice.

„O gramada de politisti au sarit pe el si l-au imobilizat cu spray, inainte sa ii imobilizeze mainile si picioarele”, a declarat o sursa, prezenta la incidentul care a avut loc in jurul orei 20.00.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video