Acasă » Showbiz » L-a lăsat pe AUGUSTIN VIZIRU acasă şi a plecat la mare cu un alt bărbat! Cu cine se distrează acum DOINIŢA OANCEA

L-a lăsat pe AUGUSTIN VIZIRU acasă şi a plecat la mare cu un alt bărbat! Cu cine se distrează acum DOINIŢA OANCEA

De: Cancan 31/08/2016 | 15:27
L-a lăsat pe AUGUSTIN VIZIRU acasă şi a plecat la mare cu un alt bărbat! Cu cine se distrează acum DOINIŢA OANCEA

Deşi s-a speculat ca ar avea o relaţie cu Augustin Viziru, Doiniţa Oancea a fost surprinsă alături de un alt bărbat la mare.

Doiniţa Oancea şi Max Dragomir, fost concurent la Vocea României, s-au fotografiat împreună la mare. Doiniţa şi Max se asortează perfect. Amandoi poartă haine albastre si ochelari de soare, Mai mult, Doiniţa poartă o bentiţă amuzantă pe cap si trimite un pupic către cameră în timp ce Max Dragomir zâmbeşte discret.

Doiniţa se distrează cu Max la mare.
Doiniţa se distrează cu Max la mare.

Cei doi par foarte fericiţi şi relaxaţi împreună, detaliind că această ieşire reprezintă un weekend prelungit pentru ei.

Cătălina Bleotea

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video