Acasă » Showbiz » RUBY şi AUGUSTIN VIZIRU s-au pozat în tandreţuri: ”Ne-am găsit!”

RUBY şi AUGUSTIN VIZIRU s-au pozat în tandreţuri: ”Ne-am găsit!”

De: Cancan 05/10/2016 | 15:54
RUBY şi AUGUSTIN VIZIRU s-au pozat în tandreţuri: ”Ne-am găsit!”

Ruby este una dintre cele mai apreciate cântăreţe din showbizul autohton, atât pentru calităţile vocale, cât şi pentru aspectul său fizic.

Cântăreaţa a postat pe Instagram două imagini în care apare alături de Augustin Viziru. În fotografii, cei doi sunt îmbrăcaţi în haine ţărăneşti şi par să formeze un cuplu într-o nouă producţie pe care o vom vedea, cu siguranţă, în curând la televizor. ”Ne-am găsit”, a scris vedeta la descrierea imaginii de pe Instagram.

Ruby s-a pozat alături de Augustin Viziru.
Ruby s-a pozat alături de Augustin Viziru.

Chiar dacă cei doi par apropiaţi în imagine, privirile fanilor au fost îndreptate asupra faptului că Ruby avea alt look. ”Eşti blondă acum? E perucă?”, a comentat un internaut.

Cei doi sunt îmbrăcaţi în haine ţărăneşti.
Cei doi sunt îmbrăcaţi în haine ţărăneşti.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video