Acasă » Showbiz » Showbiz intern » S-a aflat abia acum! Ce a făcut iubiul lui GEORGE MICHAEL în noaptea în care artistul s-a stins: „Înainte să moară…“

S-a aflat abia acum! Ce a făcut iubiul lui GEORGE MICHAEL în noaptea în care artistul s-a stins: „Înainte să moară…“

De: Cancan 02/01/2017 | 17:08
S-a aflat abia acum! Ce a făcut iubiul lui GEORGE MICHAEL în noaptea în care artistul s-a stins: „Înainte să moară...“

Iubitul lui George Michael a făcut recent mai multe declaraţii şocante, atât despre moartea artistului, cât şi despre ultimele clipe de viaţă ale acestuia.

În vârstă de 43 de ani, Fadi Fawaz, iubitul lui George Michael a mărturisit că a dormit în maşină în noaptea în care îndrăgitul cântăreţ s-a stins. Totodată, Fadi este şi cel care l-a găsit pe cântăreţ fără suflare în noaptea de 25 decembrie, în patul său din locuinţa pe care o avea în Oxfordshire.

Poliţia britanică încă anchetează cazul, mai ales că moartea lui George Michael a fost una suspectă şi au existat zvonuri că ar fi avut legătură cu drogurile. Dacă această ipoteză va fi confirmată, anchetatorii vor încerca să depisteze cine i-a vândut cântăreţului substanţele psihotrope.

De asemenea, în noaptea de Crăciun, atunci când cântăreţul britanic a murit, s-a zvonit că Fadi Fawaz i-ar fi fost alături, însă acesta a făcut alte declaraţii destul de şocante. Mai exact, potrivit The Telegraph, Fadi a negat aceste informaţii şi a spus următoarele: „Poliţia ştie tot ce s-a întâmplat. Asta e cel mai important lucru. Nu l-am văzut în acel weekend. În plus, înainte să moară, eu am aţipit în maşină şi acolo am dormit“.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video