Mama si bebelusul au murit si au inviat de Craciun

Știri
Mama si bebelusul au murit si au inviat de Craciun

Femeia era programata sa nasca si, in timpul travaliului, a facut un stop cardiac. Medicii au reusit sa il aduca pe lume pe micutul Coltyn, dar au constatat ca si inimioara acestuia incetase sa bata. Din fericire, dupa cateva minute de chin, doctorii au reusit sa il resusciteze pe baietel. In momentul in care acesta a revenit la viata, si inima mamei lui a reinceput sa bata.

„Nu pot sa imi explic ce s-a intamplat. Tracy nu mai dadea semne ca ar trai: inima i se oprise, nu avea puls si nu mai respira. Si, totusi, a revenit la viata. Nu imi ramane decat sa spun ca la mijloc a fost mana lui Dumnezeu”, a declarat Stephanie Martin, medicul care a ajutat-o pe americanca sa nasca.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video