Dacia Duster va intra pe piata auto britanica la sfarsitul lui 2012

Știri
Dacia Duster va intra pe piata auto britanica la sfarsitul lui 2012

La numai o zi de la lansarea Daciei Duster, oficialii Renaul au anuntat ca pana la sfarsitul anului 2012, modelul va intra si pe piata auto britanica.

„Am urmarit indeaproape succesul remarcabil al Daciei din ultimii ani. Sunt incantat ca, in curand, vom putea arata publicului britanic de ce s-a facut atata tam-tam in strainatate. In conditiile in care valoarea banilor si economia de combustibil si emisii devin tot mai importante, vrem sa aratam ca Dacia poate corespunde cerintelor legate de minte, inima si portofel”, a spus Roland Bouchara, managing director al Renault din Marea Britanie.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video