Acasă » Știri » Știri externe » Nu i-a venit sa creada! A mers sa-si faca un tatuaj smecher. Cand s-a uitat in oglinda a inceput sa planga. „M-a nenorocit”

Nu i-a venit sa creada! A mers sa-si faca un tatuaj smecher. Cand s-a uitat in oglinda a inceput sa planga. „M-a nenorocit”

De: Cancan 20/04/2013 | 15:04
Nu i-a venit sa creada! A mers sa-si faca un tatuaj smecher. Cand s-a uitat in oglinda a inceput sa planga. M-a nenorocit

O tanara care a vrut sa faca pe dura a mers la salonul de tatuaje. Cand a ajuns acasa nu i-a venit sa creada ce avea scris pe ea.

Si-a dorit dintotdeauna un tatuaj cu litere chinezesti. Zis si facut! A mers la salon si s-a tatuat. Cand a ajuns acasa insa, a descoperit ca pe ea scria „supa de pui cu taietei”.

Tatuaj

Nu stim daca artistul care a tatuat-o a vrut sa faca o gluma pe seama ei sau chiar nu stia ce simboluri ii tatueaza, insa un lucru e clar: ganditi-va bine inainte de a apela la astfel de artificii.

R.N.

 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: