Acasă » Știri » Colegii de suferinta i-au compus si o manea! Cu ce porecla s-a ales Meme in puscarie!

Colegii de suferinta i-au compus si o manea! Cu ce porecla s-a ales Meme in puscarie!

De: Cancan 16/11/2015 | 12:46
Colegii de suferinta i-au compus si o manea! Cu ce porecla s-a ales Meme in puscarie!

Condamnat in Dosarul Transferurilor la trei ani si sase luni de inchisoare, Mihai Stoica este vedeta si dupa gratii. Colegii de suferinta ai acestuia ii spun Meme Valoare, si i-au compus chiar si o manea.

Mihai Stoica a reusit sa-si faca prieteni si dupa gratii, el fiind acum vedeta inchisorii dupa ce Gica Popescu, fostul sau coleg de camera, a fost eliberat. Potrivit surselor noastre, fostul manager al Stelei este foarte popular printre ceilalti detinuti, iar acestia ii spun Meme Valoare. Mai in gluma, mai in serios, unii dintre acestia i-au compus chiar si o manea pe care i-o canta de fiecare data cand il vad.

Meme

Evident, copiata dupa o melodie a manelistilor. “Dusmanii ii poarta pica, da n-au valoarea lui, Meme e boss, moare lumea de necaz”, sunt cateva din versurile melodiei facute pentru Mihai Stoica.

 

Intra in comisie la inceputul lui 2016

meme stoica

Dupa ce a scris mai multe carti dupa gratii si a avut un comportament ireprosabil, galateanul spera sa fie eliberat pana la sfarsitul acestui an, aceasta varianta fiind confirmata si de Gigi Becali, cel care a reiterat ca il asteapta la Steaua. Insa, Conform surselor CANCAN.ro, Mihai Stoica va fi acceptat in Comisia de Eliberari tocmai la inceputul lui 2016, ceea ce poate prelungi sederea lui Meme dupa gratii, pana in primavara anului viitor.(B.V.)
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video