Acasă » Showbiz » ”Sunt fericită!”. MARIA CONSTANTIN, în braţele lui COVE

”Sunt fericită!”. MARIA CONSTANTIN, în braţele lui COVE

De: Cancan 11/07/2016 | 12:37
”Sunt fericită!”. MARIA CONSTANTIN, în braţele lui COVE

Maria Constantin nu poate sta departe de televiziune! După perioada petrecută la Ferma vedetelor,  soţia lui marcel Toader a acceptat provocarea de a prezenta alături de Cove emisiunea ”Vorbeşte lumea”. pentru câteva zile.

”Sunt foarte fericită şi emoţionată. Este pentru prima dată când prezint o astfel de emisiune şi mă bucur că telespectatorii vor vedea şi cealaltă latură a mea, nu doar cea de artist. Vorbeşte lumea mi se pare una dintre cele mai frumoase emisiuni, de aceea mi-am dorit să-mi lansez şi cea mai recentă melodie aici. Cove este prietenul meu şi abia aştept să fiu alături de el şi să avem invitaţi care vor cânta, pentru a-i lua la dans. Cu siguranţă ne vom distra şi va fi petrecere in platou”, a declarat blonda.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video