Acasă » Showbiz » CRISTINA SPĂTAR a divorţat, iar băiatul ei a dat-o de gol. ”Mănâncă resturile!”

CRISTINA SPĂTAR a divorţat, iar băiatul ei a dat-o de gol. ”Mănâncă resturile!”

De: Cancan 03/08/2016 | 12:40
CRISTINA SPĂTAR a divorţat, iar băiatul ei a dat-o de gol. ”Mănâncă resturile!”

Cristina Spătar nu a vrut să spună ce mănâncă de arată aşa de bine, însă băiatul ei a dat-o de gol. Acesta a declarat că mama lui face sport şi este foarte activă.

Cântăreaţa petrece mult timp alături de Albert şi Aida, copiii ei, după ce a divorţat, iar cei trei se simt de minue împreună„Sunt bine, ei mă fac fericită. Aida este nedezlipită de mine.”, a spus Cristina Spătar la o emisiune tv. Întrebată ce mănâncă de reuşeşte să aibă o siluetă de invidiat, Spătar a evitat să răspundă, însă băiatul ei a dat-o de gol: „Face sport, aleargă pe bandă, mănâncă de obicei ce rămâne de la Aida, resturile.”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video