Acasă » Știri » Sport » Simona Halep, emoţii cumplite după ce a ajuns din nou la mâna medicilor

Simona Halep, emoţii cumplite după ce a ajuns din nou la mâna medicilor

De: Cancan 02/11/2016 | 12:20
Simona Halep, emoţii cumplite după ce a ajuns din nou la mâna medicilor

Simona Halep a ajuns, miercuri, din nou la mâna medicilor. Din fericire, totul s-a terminat cu bine, iar tenismena este extrem de mulţumită că intervenţia chirurgicală a fost un succes.

Simona Halep le-a dezvăluit prietenilor ei virtuali că problemele medicale au făcut-o să apeleze la ajutorul medicilor. De data aceasta, tenismena a ajuns la mâna medicilor din cauza unei persoane dragi.
Halep a postat pe o reţea de socializare un mesaj prin intermediul căruia a spus că o persoană dragă ei a fost supusă unei intervenţii chirurgicale.
”O persoană tare dragă mie a avut nevoie de o intervenţie chirurgicală”, le-a spus Simona Halep prietenilor ei virtuali.
Prietenii tenismenei şi-au arătat îngrijorarea faţă de sănătatea ei: ”Simonico, ai grijă de sănătatea şi jocul tău! Mult noroc în anul ce vine! Am încredere că vei reuşi să le iei locul colegelor tale din primele locuri! ”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video