Acasă » Vedete » Eliminare-şoc în emisiunea „Uite cine dansează”! ANTONIA s-a duelat cu SANDU LUNGU şi a pierdut!

Eliminare-şoc în emisiunea „Uite cine dansează”! ANTONIA s-a duelat cu SANDU LUNGU şi a pierdut!

De: Cancan 18/04/2017 | 00:15
Eliminare-şoc în emisiunea Uite cine dansează! ANTONIA s-a duelat cu SANDU LUNGU şi a pierdut!

În a doua zi de Paşte, emisiunea "Uite cine dansează" aduce emoţie şi dans. Vedetele şi coregrafii au pregătit o seară de excepţie, dedicată dansului şi muzicii populare.

Cei doi concurenţi care au ajuns la duel, alături de partenerii lor, au fost Antonia şi Sandu Lungu. Cu toate că vedeta era considerată drept una dintre favorite, vestea a căzut ca un trăznet: Antonia a pierdut în faţa luptătorului Sandu Lungu, părăsind astfel competiţia. Alex Velea a venit imediat pe scenă, pentru a-şi susţine iubita ce nu-şi mai putea controla lacrimile de emoţie şi dezamăgire.

Antonia a pierdut în faţa lui Sandu Lungu!
Antonia a pierdut în faţa lui Sandu Lungu!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video