Acasă » Știri » Scandal monstru pentru iubitul fotbalist! S-au bătut ca-n MMA

Scandal monstru pentru iubitul fotbalist! S-au bătut ca-n MMA

De: Cancan 29/09/2017 | 13:22
Scandal monstru pentru iubitul fotbalist! S-au bătut ca-n MMA
Femeile şi-au ieşit din minţi şi s-au bătut pe marginea terenului

Un fotbalist din Argentina a provocat un scandal urisş în timpul meciului. Două femei îi iubeau s-au întâlnit în tribună la meciul respectiv şi s-au luat la bătaie.

Jucătorul a ieşit, pe rând, cu ele în oraş şi fiecare femeie a crezut că e unica iubită. S-au înşelat amarnic. Mai mult, ambele au venit să-şi urmărească iubitul la acelaşi meci şi de aici totul a luat-o razna. 
 
Cele două au încins o bătaie în toată regula, s-au trântît chiar la pământ, s-au păruit…până când au intervenit câţiva spectatori, dar şi jandarmi, care le-au despărţit. 
 
Fotbalistul care le păcălise nici nu s-a agitat să intervină. El şi-a făcut treaba pe teren, ca şi cum nu le-ar fi cunoscut pe cele două tinere. 
Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video