Acasă » Facebook Instant Articles » O fetiţă din Giurgiu a cumpărat banane şi când a ajuns acasă mama ei a desfăcut una şi a avut un şoc: ”Banane injectate cu sânge cu HIV”

O fetiţă din Giurgiu a cumpărat banane şi când a ajuns acasă mama ei a desfăcut una şi a avut un şoc: ”Banane injectate cu sânge cu HIV”

De: Cancan 21/11/2017 | 11:05

O fetiţă din Giurgiu a mers la cumpărături şi a luat banane. Când a ajuns acasă, mama ei a desfăcut una şi a avut un şoc când a văzut că fructul era plin de sânge. S-a speriat şi a arătat totul prietenilor, precizându-le că a auzit că banana ar fi fost injectată cu sânge cu HIV.

O femeie din Giurgiu a postat pe pagina personală de Facebook o fotografie cu o banană plină cu sânge. Imaginea este însoţită de un mesaj în care le spune prietenilor ei virtuali că fiica ei a cumpărat banane şi când a desfăcut una a observat că era plină de sânge, asta după ce a auzit că există fructe care ar fi fost injectate cu sânge ifestat cu virusul HIV.

”Asta e una dintre bananele pe care fiica mea le-a cumpărat cu o oră în urmă. Am mai văzut o postare asemănătoare în care spune că sunt injectate cu sânge cu virusul HIV! Sunt total debusolată, să fie adevărat?!? Vă rog să distribuiţi să vadă cât mai multă lume! E îngrozitor”, a scris femeia din Giurgiu îngrozită, cerându-le părerea prietenilor virtuali, care au îndemnat-o să ducă fructul la analize.

Imaginea a stârnit controverse însă în rândul internauţilor, unii arătându-se sceptici: ”Nasol, cam nasol să ai lipsă materie cenuşie. Auzi: ”banane injectate cu sânge cu virusul HIV”. Apropo, mă gândeam ce tămbălău ieşea dăcă se foloseau bananele astea la balul bobocilor ĂLA”.

Banane cu sange la Giurgiu
Banane cu sange la Giurgiu


 

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×