Acasă » Vedete » Mariana Moculescu, mesaj dur după ce Zina Dumitrescu a fost incinerată: ”A fost un gest păgân!”

Mariana Moculescu, mesaj dur după ce Zina Dumitrescu a fost incinerată: ”A fost un gest păgân!”

De: Cristian Blanuta 01/04/2019 | 20:53
Mariana Moculescu, mesaj dur după ce Zina Dumitrescu a fost incinerată: ”A fost un gest păgân!”

Mariana Moculescu a lansat unatac dur către fiul Zinei Dumitrescu, după ce fosta creatoare de modă a fost incinerate. Zina Dumitrescu a fost nașa Marianei Moculescu la nunta acesteia cu compozitorul Horia Moculescu.

Zina Dumitrescu și Costin, unul dintre soții ei, au fost nași de cununie pentru mariana Moculescu și compozitorul Horia Moculescu. Cei doi au botezat-o și pe Nidia, fiica Marianei și a lui Horia Moculescu.

„Zina Dumitrescu și Costin, soțul ei, au fost nu numai nașii de botez ai Nidiei, fiica mea, ci și nașii mei de cununie, la nunta cu Horia Moculescu. În 1989 toți îmi spuneau că voi naște un băiețel, inclusiv medicul. Singura care a zis că voi naște o fetiță a fost Zina. De aceea am ales-o ca nașă!”, a declarat Mariana Moculescu pentru click.ro.

După ce Zina Dumitrescu a fost incinerată, Mariana Moculescu a transmis un mesaj dur pentru fiul creatoarei de modă: „Am suferit îngrozitor în aceste zile de când am aflat că a murit nașa. A fost o depresie. Cătălin nu are nici un strop de iubire sau de respect pentru cea care i-a dăruit viață și l-a făcut un bărbat frumos. În ultima instanță, îi urez să apuce și el vârsta mamei sale și să aibă șansa de a fi înmormântat creștinește. Cătălin a greșit! Enorm! Nu are credință, nu e creștin. A făcut un gest păgân”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video