Acasă » Știri » Un fotbalist român a fost rupt în bătaie chiar în timpul meciului!

Un fotbalist român a fost rupt în bătaie chiar în timpul meciului!

De: Cancan 03/05/2019 | 21:15
Un fotbalist român a fost rupt în bătaie chiar în timpul meciului!

Incidentul violent a avut loc în timpul meciului dintre echipele Voctoria – Steaua București din liga a 4-a, de pe stadionul Rocar din Berceni. 

Victima a fost stelistul Mihai Cosmin a fost lovit în plină figură și doborît la pământ de către un jucător din echipa adversă, care a dat apoi socoteală la poliție.

Scena violentă a fost surprinsă în minutul 34, la scorul de 5 – 0 pentru oaspeți, după un fault dur al unui jucător de la Victoria asupra unui rival de la Steaua București.

Spiritele s-au încins între jucătorii celor două echipe. Câteva secunde mai târziu, Răzvan Deaconu, de la Victoria, este văzut cum îl lovește în plină figură pe Mihai Cosmin, de la Steaua.

Stelistul s-a prăbușit pe teren și a avut nevoie de intervenția medicului. A fost scos de pe teren după ce i s-au acordat îngrijiri.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: