Acasă » Bancuri » BANC | Bulă e trist: „Mi-a interzis doctorul s-o mai fac cu Bubulina!”

BANC | Bulă e trist: „Mi-a interzis doctorul s-o mai fac cu Bubulina!”

De: Irina Vlad 31/05/2023 | 07:14
BANC | Bulă e trist: Mi-a interzis doctorul s-o mai fac cu Bubulina!

Doamnelor și domnilor, CANCAN.RO v-a pregătit și astăzi un banc pe cinste, care vă va aduce zâmbetul pe buze instant! Spor la râs și voie bună! Bulă este trist deoarece doctorul i-a interzis să mai facă amor cu Bubulina.

– Bulă, ultima dată erai combinat cu tipa aia blondă!
– Da, Bubulina. Ce-i cu ea?
– Cum mai merge?
– Nu mai suntem împreună!
– De ce, Bulă?
– Mi-a interzis doctorul s-o mai fac cu ea!
– Dar ce s-a întâmplat, ai probleme de sănătate, ceva?
– Nu, nici vorbă! Doar că Bubulina e nevasta doctorului.

Citește și: BANC | BULĂ SE ÎNTOARCE INOPINAT ȘI-ȘI GĂSEȘTE NEVASTA ÎN PAT, CU ALTUL

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video