Aroganta supremă a unui fotbalist! Si-a placat masina cu aur pentru că nu a avut ce să facă cu banii. Uite cum arată bolidul

Știri
Aroganta supremă a unui fotbalist! Si-a placat masina cu aur pentru că nu a avut ce să facă cu banii. Uite cum arată bolidul

Succesul profesional a venit la pachet cu sume uriase de bani, pe care sportivul le-a cheltuit cum s-a priceput mai bine.

Fotbalistul de 27 de ani şi-a achizitionat un bolid BMW X6, pe care l-a placat apoi cu aur. Ibrahima a recurs la această metodă de a-şi transforma masina intr-o bijuterie, pentru că, pur si simplu, nu avea ce să facă cu banii.

Bolidul aurit face acum senzatie pe internet, dar si in cantonamentele in care sportivul merge cu autoturismul proprietate personala.

masina de aur

 

 

 

C.V.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video